Menu Zamknij

Ramy do obrazów, Oprawa obrazów

Ramy do obrazów
W Art Magazin znajdziecie szeroką ofertę ram drewnianych surowych, ozdabianych ręcznie – bejcami lub techniką pozłotniczą, a także foliami ozdobnymi w procesie produkcji przemysłowej. Oferujemy ramy w zroznicowanej stylistyce. Poprzez dużą sieć dystrybucji jestsmy w stanie zaproponować niewiarygodnie niskie ceny naszych ram.

Oprawa obrazow
Pracownia Art Magazin wykonuje oprawy roznych technik malarskich na plotnach i na papierze, wydrukow, plakatow, reprodukcji, zdjęć, haftow, luster, przedmiotow kolekcjonerskich (np.: motyli, monet, koszulek, medali).

W naszej pracowni znajdziecie szeroką ofertę listw ramiarskich producentow polskich i zagranicznych, szeroką gamę kolorystyczną bezkwasowych kartonow passe-partout (zwykłych i welurowych z białym przekrojem).

Do naszych opraw stosujemy wysokiej jakosci szkło Float zwykłe jak i antyrefleksyjne. Pleksi (zwykła i antyrefleksyjna) jako alternatywa dla szkla po przez swoja lekkosc i wysoka odpornosc na rozbicia oraz innego rodzaju uszkodzenia, swietna do transportu jak i często wykorzystywana do opraw w miejscach gdzie ważne jest bezpieczeństwo.

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakosci opraw.